Türkçe  |  English  |  Pусский  |  فارسی  

Online Katalog 
ANASAYFA                KURUMSAL                 ÜRÜNLER                 KARTELA                 İNSAN KAYNAKLARI                İLETİŞİM

Kurumsal

Derby Boya

Firmamız 1998 yılında Deri Finisaj Kimyasalları ve Boyaları imalatı yapmak amacıyla kurulmuştur. Sektörde U56 DELTA ve DERBY markasıyla faaliyet göstermektedir. Geçen zaman içinde kendini teknolojik gelişmeleri takip ederek bu günkü modern üretim standardına ulaşmıştır. AR-GE çalışmalarından çıkan olumlu sonuçları vakit geçirmeden ürünlerine yansıtarak sektörüne olumlu ve kayda değer bir katkı yapmış olup bunun doğal sonucu olarak müşteri memnuniyeti oluşmuştur. Firmamız  BAŞAKŞEHİR ORGANİZE SANAYİ bölgesinde modern tesis ve ekipmanı ile birlikte imalat yapmaktadır. Kaliteli, güvenilir ve hızlı üretimimiz devam etmektedir.

Misyonumuz
Şirketimizin temel değerlerinden ödün vermeden, güçlü bilgi birikimimizi teknoloji ile birleştirerek, ürün ve hizmetlerimizle fark yaratarak, marka imajımızı ve pazar payımızı geliştirmektedir.

Vizyonumuz
Gücünü takım çalışmasından alarak, girdiği her alanda liderliği hedefleyen, değerlerini kazanca çeviren sektöründeki firmalar arasında lider olmak.

Değerlerimiz
- Ürün ve hizmetlerimizin kalitesini ve markamızın güvenilir imajını koruruz.
- Çalışanlarımızla, tedartikçilerimizle, rakiplerimizle ve ortaklarımızla ilişkilerimizde dürüst davranırız.
- Açık görüşlülüğü, yaratıcılığı, bireysel gelişimi teşvik eden adil ve şeffaf çalışma ortamı yaratırız.
- Hızlı hizmet anlayışı ve esnek yapımızla müşteri memnuniyeti odaklıyız.
- İnsana, doğaya ve çevreye saygılıyız.
- Şirketimizin uzun süreli varlığını korumak için akılcı riskler alırız.
- Çalışanlarımızı şirket değer ve ilkeleri doğrultusunda memnun ederiz.