Derby Boya | Us Kimya

Kurumsal

Hakkımızda

US Kimya San. ve Tic. Ltd. Şti. 1998 yılında deri finisaj kimyasalları ve boyaları imalatı yapmak amacıyla kurulmuştur. Günümüze kadar geçen süre içinde ayakkabı, saraciye, taban ve vardola sektöründe uygun ürün yelpazesini oluşturmuş ve siz müşterilerine sunmaktadır.

Firmamız bünyesinde bulunan kimya mühendislerimiz ve kalifiye teknik elemanlarımız ile standart ürünlerimizin yanı sıra müşterilerden gelen özel talepleri de karşılamak adına çözüm odaklı, pratik, orijinal ürünlerde geliştirmekteyiz. Hitap ettiğimiz sektörlerdeki yenilik ve gelişmeleri müşterilerimize en hızlı biçimde ulaştırmak için AR-GE çalışmalarını aralıksız şekilde sürdüren firmamız, kaliteli ürün, hızlı ve inovatif hizmet anlayışı ile siz müşterilerimizin daima hizmetindedir.

Firmamız üretim ve yönetim kalitesi konusunda ISO9001:2015 kalite belgesine sahiptir.

Geniş ve donanımlı bayi ağımızla yalnızca yurt içinde değil; Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerine ürünlerimizi düzenli olarak ihraç etmekte ve uluslararası alanda faaliyet göstermekteyiz.

Misyonumuz

Şirketimizin temel değerlerinden ödün vermeden, güçlü bilgi birikimimizi teknoloji ile birleştirerek, ürün ve hizmetlerimizle fark yaratarak, marka imajımızı ve pazar payımızı geliştirmektedir.

Vizyonumuz

Gücünü takım çalışmasından alarak, girdiği her alanda liderliği hedefleyen, değerlerini kazanca çeviren sektöründeki firmalar arasında lider olmak.

Sizin için üretiyoruz

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesini ve markamızın güvenilir imajını koruruz ve hızlı hizmet anlayışı ve esnek yapımızla müşteri memnuniyeti odaklıyız.